Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Bučovice / Referent/ka úseku přestupků v dopravě

Referent/ka úseku přestupků v dopravě

Město Bučovice nabízí volné pracovní místo na pozici Referent/ka úseku přestupků v dopravě. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr s ohodnocením 23 390 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Město Bučovice, okres Vyškov. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.8.2024. Další informace vám poskytne Ivana Stehlíková, tel.: 517324432, e-mail: stehlikova@bucovice.cz.

Poznámka zaměstnavatele

POŽADAVKY: min. ukončené vyšší odborné vzdělání, splnění předpokladů podle § 4 zákona 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, velmi dobrou znalost práce na PC, dobré komunikační schopnosti při jednání s klienty, zodpovědnost, samostatnost při řešení úkolů, VÝHODOU: praxe ve veřejné správě nebo v oblasti správního a přestupkového řízení, odborná způsobilost ze správní činnosti při přestupkovém řízení ve věci bezpečnosti a plynulosti provozu na pozemních komunikacích a správních řízení souvisejících, odborná způsobilost pro přestupkové řízení dle zákona č. 250/2000 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich, ve znění pozdějších předpisů, ŘP sk. B
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, zajišťování výkonu státní správy na úseku přestupků proti bezpečnosti a plynulosti provozu na pozemních komunikacích, zařazení do platové třídy 10 (dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: pružnou pracovní dobu, 25 dní dovolené, 5 dnů zdravotního volna, zajímavé zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, na penzijní připojištění, na jiné sociální a kulturní potřeby), efektivní systém průběžného vzdělávání, řízený adaptační proces
KONTAKT: písemná přihláška k výběru (vzor přihlášky je zveřejněn na webových stránkách (www.bucovice.cz), strukturovaný profesní životopis, originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, přihlášky odevzdávejte nejpozději do 23. července 2024. Později doručené přihlášky nebudou do výběru zařazeny.

Upozornění pro uchazeče: Uchazeči, kteří splní požadované předpoklady stanovené v oznámení, budou k účasti ve výběru vyzváni prostřednictvím e-mailu. Požadované osobní materiály budou po ukončení výběrového řízení vráceny zpět na adresu uvedenou uchazečem v přihlášce k výběrovému řízení. Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami. Uvedené doklady se předkládají v originále nebo úřední ověřené kopii. Přihlášky zasílejte na adresu:
Městský úřad Bučovice, úsek mzdový a personální, Jiráskova 502, 685 01 Bučovice. Obálku označte heslem "výběrové řízení - přestupky v dopravě. Na obálce neuvádějte svou zpáteční adresu!
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. Přihláška a další požadované dokumenty k výběrovému řízení budou zpracovány a uchovány v souladu s čl. 13 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).
Uchazečům doporučujeme seznámit se s informacemi pro uchazeče o zaměstnání (dostupné www.bucovice.cz)

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Město Bučovice
Místo výkonu práce: Bučovice
Platové ohodnocení: 23 390 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.8.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: Ivana Stehlíková
Telefon: 517324432
E-mail: stehlikova@bucovice.cz

Referenční číslo ÚP: 29653980775
Poslední aktualizace: 3. 7. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 13. 7. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů