Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Brankovice / Výrobní technolog/technoložka s angličtinou

Výrobní technolog/technoložka s angličtinou

Astotec Automotive Czech Republic s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici Výrobní technolog/technoložka s angličtinou. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr s ohodnocením od 45 000 do 52 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Střední odborné (vyučen). Místem pracoviště je Astotec Automotive Czech republic s.r.o. - pracoviště, okres Vyškov. Nástup možný od 1.7.2024. Další informace vám poskytne Lucie Mertová, tel.: 517 302 222, e-mail: prace.acz@astotec.com.

Poznámka zaměstnavatele

Astotec Automotive Czech Republic s.r.o. je předním výrobcem elektrických iniciátorů a komponentů pro bezpečnostní systémy v automobilech. Již od roku 2007 nás naleznete v průmyslové zóně v Brankovicích, kde v příjemné dojezdové vzdálenosti od Bučovic (10 minut), Koryčan (12 minut), Ždánic, Kyjova, Vyškova a Slavkova (20 minut) nabízíme různá zajímavá pracovní místa. Jedním z nich je: V Ý R O B N Í T E C H N O L O G / T E C H N O L O Ž K A s angličtinou.
Budete se podílet na zajištění chodu, zlepšování a implementaci nových výrobních linek. Společnost má pro Vás připravenou širokou paletu benefitů a důkladně Vás na Vaší nové pozici zaškolí.
CO BUDETE DĚLAT A CO K TOMU BUDETE POTŘEBOVAT? Svěříme Vám UVÁDĚNÍ NOVÝCH ZAŘÍZENÍ DO PROVOZU, od návrhu investice, výběru dodavatele a spolupráce při specifikování požadavků, přes účast na instalaci, až po testování a dolaďování. Velkou částí Vaší práce bude ZODPOVĚDNOST ZA CHOD SVĚŘENÝCH VÝROBNÍCH LINEK a dohled nad tím, aby splňovaly požadavky na konstrukci, kvalitu a produktivitu. V souvislosti s tím budete zpracovávat analýzy a zabývat se snižováním zmetkovitosti. Budete se podílet na PROCESU ZLEPŠOVÁNÍ a úprav výrobních linek, takže uplatníte technické vzdělání a orientaci v technické dokumentaci. Velkou výhodou pro Vás bude znalost automatizace, resp. pneumatických a elektronických prvků a/nebo základní znalost práce na robotických pracovištích, popř. práce s PLC. Budete navrhovat a aktivně se svými nápady podílet na vytváření dokumentace související s výrobou (pracovní instrukce, záznamové formuláře atd.) uplatníte znalost práce na PC (Word, Excel apod.). Velice oceníme, pokud jste již získal/a zkušenosti a baví Vás práce na obdobné pozici. Skvělé by bylo i osvědčení dle NV 194/2022 Sb. (bývalá vyhl. 50/1978 Sb.), ale není podmínkou. K Vaší práci bude patřit jak KOMUNIKACE s kolegy, tak s dodavateli servisu, linek nebo dílů. Protože jsou někteří ze zahraničí, využijete občas i komunikativní ZNALOST ANGLIČTINY (úroveň B2 / středně pokročilá). Pro občasné SLUŽEBNÍ CESTY, budete potřebovat ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ sk. B a chuť cestovat. Během Vaší ÚČASTI NA ZAJÍMAVÝCH PROJEKTECH se určitě uplatní Vaše touha dotahovat věci do konce a týmový duch. My v Astotec totiž táhneme společně za jeden provaz, a hlavně stejným směrem.

NEMÁTE VŠECHNY UVEDENÉ ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI? Nevadí. Přesto se ozvěte!
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT? Uzavřeme s Vámi PRACOVNÍ SMLOUVU NA PLNÝ ÚVAZEK. Příchody a odchody si budete moci rozvrhnout v PRUŽNÉ PRACOVNÍ DOBĚ. Nabídneme Vám atraktivní měsíční mzdu 45 000 Kč ve zkušební době, kterou zvedneme po zpracování až na 50 000 Kč hrubého. Našim zaměstnancům také pravidelně MZDY NAVYŠUJEME. U nás budete mít DOTOVANÉ OBĚDY, nebo PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ. - Staráme se o zdraví zaměstnanců nejen v rámci BOZP a PO, ale navíc máme propracovaný PROGRAM NA PODPORU ZDRAVÍ. O ČISTÉM PRACOVNÍM PROSTŘEDÍ a KLIMATIZACI se nezmiňujeme. To je samozřejmost stejně jako NOTEBOOK nebo TELEFON. V těžkých životních situacích našim zaměstnancům pomáhá náš NADAČNÍ FOND WE CARE. Můžete využívat naše ZVÝHODNĚNÉ MOBILNÍ TARIFY, do kterých se může zapojit i Vaše rodina. O rozvoj jazykových znalostí našich kolegů se u nás stará SKVĚLÁ LEKTORKA v individuálních kurzech angličtiny. Dáváme VÍCE DOVOLENÉ, než musíme, abyste mohli načerpat nové síly. Snažíme se být FÉROVÝM ZAMĚSTNAVATELEM, aby se u nás zaměstnanci pracovali rádi. Přesvědčte se o tom na atmoskop.cz :-)
ZAUJALA VÁS TATO POZICE A CHCETE SE O NI UCHÁZET? ODPOVĚZTE NÁM prosím e-mailem nebo pomocí tlačítka "odpovědět". Ke své odpovědi přiložte stručný životopis v českém jazyce. Oceníme také krátký motivační dopis s datem možného nástupu.
Tato pozice Vás neoslovila, ale RÁDI BYSTE SE DOZVĚDĚLI O JINÝCH MOŽNOSTECH ZAMĚSTNÁNÍ U NÁS?
KONTAKTUJTE NÁS! Zavolejte nám na 517 302 222 a my Vám rádi Vám řekneme, jaké možnosti by se pro Vás mohly v naší společnosti v budoucnu otevřít.

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Astotec Automotive Czech Republic s.r.o.
Místo výkonu práce: Brankovice
Platové ohodnocení: 45 000 – 52 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.7.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Mertová
Telefon: 517 302 222
E-mail: prace.acz@astotec.com

Referenční číslo ÚP: 29396660727
Poslední aktualizace: 20. 5. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 15. 6. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů