Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Slavkov u Brna / Referent/ka stavebního úřadu

Referent/ka stavebního úřadu

Město Slavkov u Brna nabízí volné pracovní místo v oboru stavebnictví na pozici Referent/ka stavebního úřadu. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr s ohodnocením od 23 390 do 34 370 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Město Slavkov u Brna, okres Vyškov. Nástup možný od 1.5.2024. Další informace vám poskytne Marie Schwecová.

Poznámka zaměstnavatele

POŽADAVKY: předpoklady podle § 4 zák. č. 312/2002 Sb., splnění kvalifikačních požadavků vzdělání dle ust. § 30a zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění k 1.7.2024: vysokoškolské vzdělání ve studijním programu náležejícím do oblasti vzdělávání architektura, stavebnictví nebo právo, nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví, orientace v projektové dokumentaci, velmi dobrá znalost práce s PC, dobrý písemný projev, schopnost samostatného rozhodování, dobré organizační schopnosti, dobré komunikační schopnosti při jednání s lidmi, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, spolehlivost, zdvořilost, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), výhodou je: praxe v oboru, praxe ve veřejné správě a samosprávě, zkouška zvláštní odborné způsobilosti, znalost stavebního zákona, správního řádu
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, zajišťování výkonu státní správy na úseku stavebního řádu v přidělených obcích správního obvodu vyplývající ze stavebního zákona, komplexní vyřizování agend stavebního úřadu podle stavebního zákona, zejména vydávání územních rozhodnutí a územních souhlasů, stavebních povolení, kolaudačních souhlasů, ohlašování staveb a prací, změny užívání staveb, odstraňování staveb
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: možnost trvalého vzdělávání a osobního rozvoje, pružnou pracovní dobu, pět týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna (sick day), příspěvek zaměstnavatele na stravování, možnost benefitů (příspěvek na kulturu, sport, karta MultiSport)
KONTAKT: Písemné přihlášky je nutné doručit do 22.05.2024 do 12 hodin na podatelnu MěÚ nebo na adresu: Město Slavkov u Brna, Mgr. Bohuslav Fiala, Palackého nám. 260, 684 01 Slavkov u Brna.
Přihláška musí obsahovat: jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu (jde-li o cizího státního občana), datum a podpis uchazeče.
K přihlášce uchazeč doplní tyto doklady: strukturovaný životopis s akcentem na dosavadní praxi, doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání (ověřená kopie), výpis z evidence RT ne starší tří měsíců (originál nebo ověřená kopie). Více informací na www.slavkov.cz (úřední deska)

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Město Slavkov u Brna
Místo výkonu práce: Slavkov u Brna
Platové ohodnocení: 23 390 – 34 370 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: Marie Schwecová

Referenční číslo ÚP: 29235440713
Poslední aktualizace: 17. 4. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 21. 5. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů