Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Brankovice / Projektový/projektová vedoucí nákupu s angličtinou

Projektový/projektová vedoucí nákupu s angličtinou

Astotec Automotive Czech Republic s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici Projektový/projektová vedoucí nákupu s angličtinou. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr s ohodnocením od 65 000 do 73 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Astotec Automotive Czech republic s.r.o. - pracoviště, okres Vyškov. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.5.2024. Další informace vám poskytne Lucie Mertová, tel.: 517 302 222, e-mail: prace.acz@astotec.com.

Poznámka zaměstnavatele

Astotec Automotive Czech Republic s.r.o. je předním světovým výrobcem elektrických iniciátorů a komponentů pro bezpečnostní systémy v automobilech na ochranu cestujících i chodců. V našem rostoucím závodě v Brankovicích Vám nabízíme zajímavá pracovní místa na různých pozicích. Mimo jiné v našem týmu rádi přivítáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici: P R O J E K T O V Ý / P R O J E K T O V Á V E D O U C Í N Á K U P U s angličtinou

Budete zajišťovat správu dat z výrobních strojů ve firmě, která svými výrobky přispívá ke zvyšování bezpečnosti automobilů a také ke zmírňování následků dopravních nehod.
CO BUDETE DĚLAT A CO K TOMU BUDETE POTŘEBOVAT? Budete ZODPOVÍDAT ZA PROJEKT RELOKACE EXTERNÍ VÝROBY od vytvoření projektového plánu vč. rozpočtu, přes vyhodnocení alternativ až po rozběh výroby ve stanovený čas za dodržení rozpočtu. Neobejdete se při tom bez ZKUŠENOSTÍ ZÍSKANÝCH NA POZICI PROJEKTOVÉ(HO) VEDOUCÍ(HO) ve výrobní společnosti (min. 5 let). Postaráte se nejen o HLADKÝ PRŮBĚH TRANSFERU technologií, ale také o VÝROBNÍ, LOGISTICKOU, KVALITATIVNÍ A ZČÁSTI I NÁKUPNÍ STRÁNKU PROJEKTU. Můžete si pod tím představit například KOORDINACI dostatečné skladové zásoby výrobků, zajištění potřebných podkladů, spolupráci na výběru nového dodavatele, zajištění smluvní dokumentace nebo schválení změny u zákazníků. Pro Váš úspěch na této pozici budou důležité ORGANIZAČNÍ SCHOPNOSTI a ZKUŠENOSTI Z AUTOMOTIVE. Práci Vám usnadní středo- nebo vysokoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru, stejně jako zkušenosti v oblasti vstřikování plastů, což ale není podmínkou. Pro VEDENÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE, pro REPORTING a další činnosti využijete Vaši dobrou znalost práce s PC, ať už se jedná o balíček MS Office nebo nástroje projektového řízení. K Vaší práci budou patřit i občasné převážně tuzemské SLUŽEBNÍ CESTY, takže využijete také ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ sk. B a chuť cestovat. Velkou část Vaší práce bude tvořit KOMUNIKACE s kolegy v rámci pobočky i holdingu, ale také s českými i zahraničními dodavateli. Využijete POKROČILOU ZNALOST ANGLIČTINY (B2) jak v písemném projevu, tak při telekonferencích nebo osobních setkáních. Během Vaší účasti na tomto zajímavém projektu se určitě uplatní Vaše touha dotahovat věci do konce, svědomitost a týmový duch.
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT? Uzavřeme s Vámi PRACOVNÍ SMLOUVU s nástupem v květnu nebo dle domluvy. Příchody a odchody si budete moci rozvrhnout v PRUŽNÉ PRACOVNÍ DOBĚ. Nabídneme Vám atraktivní fixní měsíční mzdu 65 000 Kč hrubého. Po úspěšném ukončení projektu NAVÍC DOSTANETE JEDNORÁZOVOU ODMĚNU až 100 000 Kč hrubého. U nás budete mít DOTOVANÉ OBĚDY, nebo PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ. Staráme se o zdraví zaměstnanců nejen v rámci BOZP a PO, ale navíc máme propracovaný PROGRAM NA PODPORU ZDRAVÍ. O ČISTÉM PRACOVNÍM PROSTŘEDÍ a KLIMATIZACI se nezmiňujeme. To je samozřejmost stejně jako NOTEBOOK nebo TELEFON. V těžkých životních situacích našim zaměstnancům pomáhá náš NADAČNÍ FOND WE CARE. Můžete využívat naše ZVÝHODNĚNÉ MOBILNÍ TARIFY, do kterých se může zapojit i Vaše rodina. O rozvoj jazykových znalostí našich kolegů se u nás stará SKVĚLÁ LEKTORKA v individuálních kurzech angličtiny. Dáváme VÍCE DOVOLENÉ, než musíme, abyste mohli načerpat nové síly nebo si užít své rodiny či výletů. Jednáme s lidmi S RESPEKTEM a snažíme se být FÉROVÝM ZAMĚSTNAVATELEM, aby se u nás zaměstnanci pracovali rádi. Přesvědčte se o tom na atmoskop.cz :-)
ZAUJALA VÁS TATO POZICE A CHCETE SE O NI UCHÁZET? ODPOVĚZTE NÁM prosím e-mailem nebo pomocí tlačítka "odpovědět". Ke své odpovědi přiložte stručný životopis v českém jazyce. Oceníme také krátký motivační dopis s datem možného nástupu.

Tato pozice Vás neoslovila, ale RÁDI BYSTE SE DOZVĚDĚLI O JINÝCH MOŽNOSTECH ZAMĚSTNÁNÍ U NÁS?
KONTAKTUJTE NÁS! Zavolejte nám na 517 302 222 a my Vám rádi Vám řekneme, jaké možnosti by se pro Vás mohly v naší společnosti v budoucnu otevřít.

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Astotec Automotive Czech Republic s.r.o.
Místo výkonu práce: Brankovice
Platové ohodnocení: 65 000 – 73 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Mertová
Telefon: 517 302 222
E-mail: prace.acz@astotec.com

Referenční číslo ÚP: 29162600794
Poslední aktualizace: 5. 4. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 21. 5. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů