Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Brankovice / IT specialist(k)a

IT specialist(k)a

PATVAG s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru informačních technologií na pozici IT specialist(k)a. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr s ohodnocením od 55 000 do 58 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Astotec Automotive Czech republic s.r.o. - pracoviště, okres Vyškov. Nástup možný od 1.5.2024. Další informace vám poskytne Lucie Mertová, tel.: 517 302 222, e-mail: prace.acz@astotec.com.

Zaměstnavatel: PATVAG s.r.o.
Místo výkonu práce: Brankovice
Platové ohodnocení: 55 000 – 58 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.5.2024 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Astotec Automotive Czech Republic s.r.o. je předním světovým výrobcem elektrických iniciátorů a komponentů pro bezpečnostní systémy v automobilech na ochranu cestujících i chodců.
V našem rostoucím závodě v Brankovicích Vám nabízíme zajímavá pracovní místa na různých pozicích. Mimo jiné v našem týmu rádi přivítáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici:
I T S P E C I A L I S T (K) A - Budete zajišťovat správu dat z výrobních strojů ve firmě, která svými výrobky přispívá ke zvyšování bezpečnosti automobilů a také ke zmírňování následků dopravních nehod.

CO BUDETE DĚLAT A CO K TOMU BUDETE POTŘEBOVAT?: - Velkou část Vaší práce bude tvořit IT PODPORA UŽIVATELŮ - kolegů na základě vystavených IT ticketů s dotazy nebo žádostmi o pomoc. Důkladně Vás na nové pozici zaškolíme, avšak Vaše zaškolování bude snazší, jestli již MÁTE DOBROU ZKUŠENOST ZÍSKANOU JAKO 1st LEVEL SUPPORT.
Budete se PODÍLET NA PROVOZU NAŠÍ LOKÁLNÍ FIREMNÍ SÍTĚ. K tomu patří diagnostika sítě, zařízení i drobná výměna hardware nebo připojení nových zařízení do sítě.
Dostanete na starost SPRÁVU LOKÁLNÍCH UŽIVATELŮ SÍTĚ prostřednictvím Active Directory, aby měli Vaši kolegové potřebné přístupt. Budete tedy zakládat nové uživatele nebo jim budete měnit oprávnění.
Mezi Vaše úkoly bude patřit také SPRÁVA KAMEROVÉHO SYSTÉMU, který nám pomáhá dohlížet nad bezpečností ve výrobě, protože zdraví našich zaměstnanců je pro nás důležité.
Budete mít na starost IT MAJETEK a KOÉMUNIKOVAT S DODAVATELI, ať už se jedná o hardware, software, servis či náhradní díly. Nemine Vás tedy výběry produktů, přípravy objednávek ke schválení, dohled nad dodávkami a udržování přehledu o IT majetku.
Po zaškolení se stanete POVĚŘENOU OSOBOU PRO OCHRANU OSOBNÍCH ÚDAJŮ, aby byla data našich zaměstnanců stále v bezpečí. Vaše praktické zkušenosti s GDPR oceníme, nejsou ale podmínkou.
K Vaší práci bude patřit i KOMUNIKACE s Vašimi kolegy nejen v rámci pobočky, ale také holdingu. Využijete tedy ZNALOST ANGLIČTINY, abyste se s nimi dokázal/a domluvit po telefonu, e-mailem (úroveň B2) nebo i při osobních setkáních.
-K Vaší práci budou patřit i OBČASNÉ SLUŽEBNÍ CESTY, takže uplatníte také ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ sk. B.
- Během Vaší účasti na různých ZAJÍMAVÝCH PROJEKTECH se určitě uplatní Vaše touha DOTAHOVAT VĚCI DO KONCE a TÝMOVÝ DUCH. My v Astotec totiž táhneme společně za jeden provaz, a hlavně stejným směrem.
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT? Uzavřeme s Vámi PRACOVNÍ SMLOUVU NA PLNÝ ÚVAZEK. Příchody a odchody si budete moci rozvrhnout v PRUŽNÉ PRACOVNÍ DOBĚ. Nabídneme Vám atraktivní měsíční mzdu 45 000 Kč ve zkušební době, kterou zvedneme po zpracování až na 50 000 Kč hrubého. Našim zaměstnancům také pravidelně MZDY NAVYŠUJEME. U nás budete mít DOTOVANÉ OBĚDY, nebo PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ. Staráme se o zdraví zaměstnanců nejen v rámci BOZP a PO, ale navíc máme propracovaný PROGRAM NA PODPORU ZDRAVÍ. O ČISTÉM PRACOVNÍM PROSTŘEDÍ a KLIMATIZACI se nezmiňujeme. To je samozřejmost stejně jako NOTEBOOK nebo TELEFON. V těžkých životních situacích našim zaměstnancům pomáhá náš NADAČNÍ FOND WE CARE.
Můžete využívat naše ZVÝHODNĚNÉ MOBILNÍ TARIFY, do kterých se může zapojit i Vaše rodina. O rozvoj jazykových znalostí našich kolegů se u nás stará SKVĚLÁ LEKTORKA v individuálních kurzech angličtiny. Dáváme VÍCE DOVOLENÉ, než musíme, abyste mohli načerpat nové síly nebo si užít své rodiny či výletů. Jednáme s lidmi S RESPEKTEM a snažíme se být FÉROVÝM ZAMĚSTNAVATELEM, aby se u nás zaměstnanci pracovali rádi. Přesvědčte se o tom na atmoskop.cz :-)
ZAUJALA VÁS TATO POZICE A CHCETE SE O NI UCHÁZET? ODPOVĚZTE NÁM prosím e-mailem nebo pomocí tlačítka "odpovědět". Ke své odpovědi přiložte stručný životopis v českém jazyce. Oceníme také krátký motivační dopis s datem možného nástupu. Tato pozice Vás neoslovila, ale RÁDI BYSTE SE DOZVĚDĚLI O JINÝCH MOŽNOSTECH ZAMĚSTNÁNÍ U NÁS? KONTAKTUJTE NÁS! Zavolejte nám na 517 302 222 a my Vám rádi řekneme, jaké možnosti by se pro Vás mohly v naší společnosti v budoucnu otevřít.

První kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Mertová
Telefon: 517 302 222
E-mail: prace.acz@astotec.com

Referenční číslo ÚP: 29129080795
Poslední aktualizace: 28. 3. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 16.4.2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů