Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Brankovice / Výkonná asistentka/Výkonný asistent s angličtinou

Výkonná asistentka/Výkonný asistent s angličtinou

PATVAG s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici Výkonná asistentka/Výkonný asistent s angličtinou. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 30 000 do 34 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO (vyučení s maturitou). Místem pracoviště je Astotec Automotive Czech republic s.r.o. - pracoviště, okres Vyškov. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.12.2023. Další informace Vám poskytne Lucie Mertová, , tel.: 517 302 222, e-mail: prace.acz@astotec.com.

Zaměstnavatel: PATVAG s.r.o.
Místo výkonu práce: Brankovice
Platové ohodnocení: 30 000 – 34 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Astotec Automotive Czech Republic s.r.o. je předním světovým výrobcem elektrických iniciátorů a komponentů pro bezpečnostní systémy v automobilech na ochranu cestujících i chodců. V našem rostoucím závodě v Brankovicích Vám nabízíme zajímavá pracovní místa na různých pozicích. Mimo jiné v našem týmu rádi přivítáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici:

V Ý K O N N Á A S I S T E N T K A / V Ý K O N N Ý A S I S T E N T s angličtinou

Stanete se důležitou administrativní a organizační podporou ve společnosti, která svými výrobky přispívá ke zvyšování bezpečnosti automobilů a také ke zmírňování následků dopravních nehod.

CO BUDETE DĚLAT A CO K TOMU BUDETE POTŘEBOVAT?

- Budete zajišťovat ADMINISTRATIVNÍ PODPORU společnosti od externí poštovní agendy (vč. správy datových schránek), přes správu registru smluv a vedení zápisů z jednání, až po interní distribuci informací. Bude se Vám určitě hodit jak STŘEDOŠKOLSKÉ VZDĚLÁNÍ, tak několikaletá ZKUŠENOST NA OBDOBNÉ POZICI.

- Dostanete příležitost uplatnit své SKVĚLÉ ORGANIZAČNÍ SCHOPNOSTI, ať už při přípravě firemních akcí, organizaci služebních cest, nebo zajištění významných návštěv ve společnosti, u kterých se díky SAMOSTATNOSTI a ZODPOVĚDNOSTI postaráte o jejich maximální spokojenost.

- Důležitou součástí Vaší práce bude osobní, telefonická i písemná komunikace v českém či anglickém jazyce s kolegy z naší pobočky i z centrály, s úřady, s některými dodavateli nebo s návštěvami u nás. Při tom využijete VÝBORNÉ KOMUNIKAČNÍ SCHOPNOSTI i ZNALOST ANGLIČTINY NA POKROČILÉ ÚROVNI (min. B2). Neobejdete se samozřejmě ani bez PŘÍJEMNÉHO A REPREZENTATIVNÍHO VYSTUPOVÁNÍ.

- Mezi dalšími Vašimi úkoly se objeví např. vedení pokladny, zpracování docházek vedoucích zaměstnanců, evidence jízd firemních vozidel či zajišťování kancelářských potřeb. Při tom se zúročí jak Vaše PEČLIVOST, tak DOBRÁ ZNALOST PRÁCE NA POČÍTAČI (MS Word, Outlook, PowerPoint, Excel).

- K Vaší práci budou patřit občasné služební cesty, takže využijete ŘP sk. B.

- Během účasti na různých ZAJÍMAVÝCH PROJEKTECH se uplatní Vaše ORGANIZAČNÍ SCHOPNOSTI, touha dotahovat věci do konce a TÝMOVÝ DUCH. My v ASTOTECu totiž táhneme společně za jeden provaz a hlavně stejným směrem.


CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

- Uzavřeme s Vámi PRACOVNÍ SMLOUVU s nástupem v lednu nebo dle domluvy. První pracovní smlouva je u nás na dobu určitou, ale s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou při oboustranné spokojenosti.

- Příchody a odchody si budete moci rozvrhnout v PRUŽNÉ PRACOVNÍ DOBĚ.

- Nabídneme Vám atraktivní měsíční mzdu od 30 000 Kč ve zkušební době, kterou ještě zvedneme po zpracování až na 32 000 Kč hrubého. Kromě toho našim zaměstnancům pravidelně MZDY NAVYŠUJEME.

- U nás budete mít DOTOVANÉ OBĚDY, nebo PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ.

- Staráme se o zdraví zaměstnanců nejen v rámci BOZP a PO, ale navíc máme propracovaný PROGRAM NA PODPORU ZDRAVÍ.

- O ČISTÉM PRACOVNÍM PROSTŘEDÍ a KLIMATIZACI se nezmiňujeme. To je samozřejmost stejně jako NOTEBOOK nebo TELEFON s možností občasného HOME-OFFICE.

- V těžkých životních situacích našim zaměstnancům pomáhá náš NADAČNÍ FOND WE CARE.

- Můžete využívat naše ZVÝHODNĚNÉ MOBILNÍ TARIFY, do kterých se může zapojit také Vaše rodina.

- O rozvoj jazykových znalostí našich kolegů se u nás starají SKVĚLÍ LEKTOŘI v individuálních jazykových kurzech.

- Dáváme VÍCE DOVOLENÉ, než musíme, abyste mohli načerpat nové síly nebo si užít své rodiny či výletů.

- Jednáme s lidmi S RESPEKTEM a snažíme se být FÉROVÝM ZAMĚSTNAVATELEM, aby u nás zaměstnanci pracovali rádi. Na www.atmoskop.cz je to potvrzené černé na bílém ;-)

ZAUJALA VÁS TATO POZICE A CHCETE SE O NI UCHÁZET? ODPOVĚZTE NÁM prosím e-mailem nebo pomocí odpovědního tlačítka. Ke své odpovědi přiložte stručný životopis v českém jazyce a uveďte datum možného nástupu. Oceníme také krátký průvodní dopis.

První kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Mertová
Telefon: 517 302 222
E-mail: prace.acz@astotec.com

Referenční číslo ÚP: 28438580766
Poslední aktualizace: 10. 11. 2023

Podobné pracovní nabídky

Revitalplus s.r.o. – Vyškov
25. 9. 2023 · 19 700 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 2.12.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů