Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Brankovice / Vedoucí skladu a expedice

Vedoucí skladu a expedice

PATVAG s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici Vedoucí skladu a expedice. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 40 000 do 47 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO (vyučení s maturitou). Místem pracoviště je Astotec Automotive Czech republic s.r.o. - pracoviště, okres Vyškov. Nástup možný od 1.10.2023. Další informace Vám poskytne Lucie Mertová, , tel.: 517 302 222, e-mail: prace.acz@astotec.com.

Zaměstnavatel: PATVAG s.r.o.
Místo výkonu práce: Brankovice
Platové ohodnocení: 40 000 – 47 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.10.2023 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Astotec Automotive Czech Republic s.r.o. je předním světovým výrobcem elektrických iniciátorů a komponentů pro bezpečnostní systémy v automobilech na ochranu cestujících i chodců. V našem rostoucím závodě v Brankovicích Vám nabízíme zajímavá pracovní místa na různých pozicích. Mimo jiné v našem týmu rádi přivítáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici:

V E D O U C Í S K L A D U A E X P E D I C E

Budete řídit sklady a expedici ve firmě, která svými výrobky přispívá ke zvyšování bezpečnosti automobilů a také ke zmírňování následků dopravních nehod.

CO BUDETE DĚLAT A CO K TOMU BUDETE POTŘEBOVAT?

- POVEDETE TÝM 4 skladníků a expedienta od organizace práce, přes dohled nad dodržováním interních a legislativních předpisů, až po jejich rozvoj a motivaci. K tomu budete potřebovat ZKUŠENOST NA POZICI VEDOUCÍHO, NEBO ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO skladu v délce min. 3 let.

- Budete zodpovídat za SPRÁVNOST EVIDENCE v oblasti skladování, zásobování linek, příjmu a expedice tak, aby byly fyzické a účetní stavy materiálu i hotových výrobků v souladu, takže Vás během inventur nepřekvapí rozdíly. A pokud ano, zavedete účinná nápravná opatření. Neobejdete se při tom bez uživatelské znalosti MS OFFICE (Word, Excel, Outlook) a ERP systémů (např. proAlpha, SAP, Navision).

- Dostanete na starost OPTIMALIZACI PRACOVNÍCH POSTUPŮ ve skladě při příjmu zboží nebo polotovarů, uskladňování, při vyskladňování a distribuci zákazníkům nebo další zpracování na našich výrobních linkách, stejně jako inventarizaci, či sledování interních pohybů a stavů skladu. Uplatníte tak svou ZKUŠENOST SE SYSTÉMEM ŘÍZENÍ SKLADU. A pokud jste dokonce i zaváděl/a Warehouse Management System, bude to pro Vás velkou výhodou.

- Protože budete zajišťovat nejen dodržování, ale i implementaci nových zákaznických a legislativních požadavků na balení či přepravu, velmi Vám pomůže znalost IATF 16949 nebo ADR (nejsou podmínkou).

- K Vaší práci bude patřit komunikace jak s kolegy v rámci pobočky, tak s českými a někdy i zahraničními dodavateli nebo zákazníky. Využijete tedy ZNALOST AJ, abyste se s nimi dokázal/a domluvit hlavně e-mailem, ale občas také telefonicky (min. úroveň B1)
- K Vaší práci budou výjimečně patřit služební cesty, takže využijete ŘP sk. B.

- Během účasti na různých ZAJÍMAVÝCH PROJEKTECH se uplatní Vaše ORGANIZAČNÍ SCHOPNOSTI, touha dotahovat věci do konce a TÝMOVÝ DUCH. My v ASTOTECu totiž táhneme společně za jeden provaz a hlavně stejným směrem.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

- Uzavřeme s Vámi PRACOVNÍ SMLOUVU na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení s nástupem dle domluvy.

- Příchody a odchody si budete moci rozvrhnout v PRUŽNÉ PRACOVNÍ DOBĚ.

- Nabídneme Vám atraktivní měsíční mzdu od 40 000 Kč ve zkušební době, kterou ještě zvedneme po zpracování až na 45 000 Kč hrubého. Kromě toho našim zaměstnancům pravidelně MZDY NAVYŠUJEME.

- U nás budete mít DOTOVANÉ OBĚDY, nebo PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ.

- Staráme se o zdraví zaměstnanců nejen v rámci BOZP a PO, ale navíc máme propracovaný PROGRAM NA PODPORU ZDRAVÍ.

- O ČISTÉM PRACOVNÍM PROSTŘEDÍ a KLIMATIZACI se nezmiňujeme. To je samozřejmost stejně jako NOTEBOOK nebo TELEFON.

- V těžkých životních situacích našim zaměstnancům pomáhá náš NADAČNÍ FOND WE CARE.

- Můžete využívat naše ZVÝHODNĚNÉ MOBILNÍ TARIFY, do kterých se může zapojit také Vaše rodina.

- O rozvoj jazykových znalostí našich kolegů se u nás starají SKVĚLÍ LEKTOŘI v individuálních jazykových kurzech.

- Dáváme VÍCE DOVOLENÉ, než musíme, abyste mohli načerpat nové síly nebo si užít své rodiny či výletů.

- Jednáme s lidmi S RESPEKTEM a snažíme se být FÉROVÝM ZAMĚSTNAVATELEM, aby u nás zaměstnanci pracovali rádi. Na www.atmoskop.cz je to potvrzené černé na bílém ;-)

ZAUJALA VÁS TATO POZICE A CHCETE SE O NI UCHÁZET? ODPOVĚZTE NÁM prosím e-mailem nebo pomocí odpovědního tlačítka. Ke své odpovědi přiložte stručný životopis v českém jazyce a uveďte datum možného nástupu. Oceníme také krátký průvodní dopis.

První kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Mertová
Telefon: 517 302 222
E-mail: prace.acz@astotec.com

Referenční číslo ÚP: 28094160732
Poslední aktualizace: 6. 9. 2023

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 29.9.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů