Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Brankovice / Specialista/Specialistka výrobních linek - automatizace

Specialista/Specialistka výrobních linek - automatizace

PATVAG s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici Specialista/Specialistka výrobních linek - automatizace. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 40 000 do 45 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Střední odborné (vyučen). Místem pracoviště je Astotec Automotive Czech republic s.r.o. - pracoviště, okres Vyškov. Nástup možný od 1.4.2023. Další informace Vám poskytne Lucie Mertová, , tel.: 517 302 222, e-mail: prace.acz@astotec.com.

Zaměstnavatel: PATVAG s.r.o.
Místo výkonu práce: Brankovice
Platové ohodnocení: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.4.2023 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Astotec Automotive Czech Republic s.r.o. je předním výrobcem elektrických iniciátorů a komponentů pro bezpečnostní systémy v automobilech. Již od roku 2007 nás naleznete v průmyslové zóně v Brankovicích, kde v příjemné dojezdové vzdálenosti od Bučovic (10 minut), Koryčan (12 minut), Ždánic, Kyjova, Vyškova a Slavkova (20-25 minut) nabízíme různá zajímavá pracovní místa. Jedním z nich je:

S P E C I A L I S T (K) A V Ý R O B N Í CH L I N E K (automatizace)

Budete se aktivně podílet na zvyšování kvality a efektivity výroby našich výrobních linek. Společnost má pro Vás připravenou širokou paletu benefitů a důkladně Vás na Vaší nové pozici zaškolí.

CO BUDETE DĚLAT A CO K TOMU BUDETE POTŘEBOVAT?

- Svěříme Vám UVÁDĚNÍ ZAŘÍZENÍ DO PROVOZU, od specifikací nových linek, přes jejich kontrolu a testování, až po dolaďování.

- Budete mít ZODPOVĚDNOST ZA CHOD SVĚŘENÝCH VÝROBNÍCH LINEK a naplňování požadavků na konstrukci, kvalitu a produktivitu. V souvislosti s tím se budete zabývat analýzami a snižováním zmetkovitosti.

- Nemine Vás ŘEŠENÍ ZÁVAD V PROCESU VÝROBY nebo prostojů strojů. Technické vzdělání i čtení technické dokumentace Vám v tom pomůže.

- Budete se podílet na PROCESU ZLEPŠOVÁNÍ a úpravách výrobních linek. Výhodou bude znalost automatizace (pneumatických a elektronických prvků), a/nebo základní znalost práce na robotických pracovištích, popř. s PLC.

- Při vytváření dokumentace na svěřeném pracovišti uplatníte znalost práce na PC (Word, Excel apod.).

- Oceníme Vaše zkušenosti na obdobné pozici, stejně jako osvědčení dle NV 194/2022 Sb. (elektro). Nejsou však podmínkou.

- NEMÁTE VŠECHNY UVEDENÉ ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI? Nevadí. Přesto se ozvěte! ??

- K Vaší práci bude patřit KOMUNIKACE s kolegy a s dodavateli servisu, linek nebo dílů. Protože jsou někteří ze zahraničí, neobejdete se občas bez komunikativní ZNALOSTI ANGLIČTINY (úroveň B1 postačí).

- Pro občasné SLUŽEBNÍ CESTY, budete potřebovat ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ sk. B a chuť cestovat.

- Během Vaší ÚČASTI NA ZAJÍMAVÝCH PROJEKTECH se určitě uplatní Vaše touha dotahovat věci do konce a týmový duch. My v Astotec totiž táhneme společně za jeden provaz, a hlavně stejným směrem.


CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

- Uzavřeme s Vámi PRACOVNÍ SMLOUVU s nástupem dle domluvy a s PRUŽNOU PRACOVNÍ DOBOU. Pracovní smlouva bude na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou.

- Nabídneme Vám ATRAKTIVNÍ MĚSÍČNÍ MZDU dle Vašich zkušeností v rozmezí 40 000 Kč ve zkušební době. Po zapracování Vám mzdu NAVÝŠÍME AŽ NA 45 000 Kč HRUBÉHO.

- Našim zaměstnancům PRAVIDELNĚ MZDY NAVYŠUJEME.

- U nás budete mít DOTOVANÉ OBĚDY, nebo PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ.

- Staráme se o zdraví zaměstnanců nejen v rámci BOZP a PO, ale navíc máme propracovaný PROGRAM NA PODPORU ZDRAVÍ.

- Samozřejmostí je ČISTÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ A KLIMATIZACE, stejně jako NOTEBOOK A FIREMNÍ TELEFON.

- V těžkých životních situacích zaměstnancům pomáhá náš NADAČNÍ FOND WE CARE.

- Dáváme VÍCE DOVOLENÉ, než musíme, abyste mohli načerpat nové síly.

- Jednáme s lidmi S RESPEKTEM a snažíme se být FÉROVÝM ZAMĚSTNAVATELEM, aby u nás zaměstnanci pracovali rádi. Najděte si, jak nás vidí naši zaměstnanci na atmoskop.cz :-)

- NÁBOROVÝ BONUS už je pak jen třešničkou na dortu…


ZAUJALA VÁS TATO POZICE A CHCETE SE O NI UCHÁZET?
- ODPOVĚZTE NÁM prosím e-mailem nebo pomocí tlačítka "odpovědět" a k odpovědi přiložte životopis. A pokud máte dotazy, určitě nám ZAVOLEJTE na 517 302 222! Tato pozice Vás neoslovila, ale RÁDI BYSTE SE DOZVĚDĚLI O JINÝCH MOŽNOSTECH ZAMĚSTNÁNÍ U NÁS? Kontaktujte nás! Zavolejte nám na 517 302 222 a my Vám rádi řekneme, jaké možnosti by se pro Vás mohly v naší společnosti v budoucnu otevřít.

První kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Mertová
Telefon: 517 302 222
E-mail: prace.acz@astotec.com

Referenční číslo ÚP: 26984380725
Poslední aktualizace: 27.2.2023

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 31.3.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů