Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Brankovice / Strategický/Strategická nákupčí s AJ

Strategický/Strategická nákupčí s AJ

PATVAG s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru obchodu a cestovního ruchu na pozici Strategický/Strategická nákupčí s AJ. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 55 000 do 65 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO (vyučení s maturitou). Místem pracoviště je Astotec Automotive Czech republic s.r.o. - pracoviště, okres Vyškov. Nástup možný od 1.4.2023. Další informace Vám poskytne Lucie Mertová, , tel.: 517 302 222, e-mail: prace.acz@astotec.com.

Zaměstnavatel: PATVAG s.r.o.
Místo výkonu práce: Brankovice
Platové ohodnocení: 55 000 – 65 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.4.2023 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Astotec Automotive Czech Republic s.r.o. je předním výrobcem elektrických iniciátorů a komponentů pro bezpečnostní systémy v automobilech. Již od roku 2007 nás naleznete v průmyslové zóně v Brankovicích, kde v příjemné dojezdové vzdálenosti od Bučovic (10 minut), Koryčan (12 minut), Ždánic, Kyjova, Vyškova a Slavkova (20 minut) nabízíme různá zajímavá pracovní místa. Jedním z nich je:

S T R A T E G I C K Ý / S T R A T E G I C K Á N Á K U P Č Í

Budete se podílet na strategickém nákupu svěřených komodit a vyjednávat s dodavateli za společnost, která přispívá ke zvyšování bezpečnosti automobilů. Práce u nás je nejen dobře placená, ale i užitečná a smysluplná.

CO BUDETE DĚLAT A CO K TOMU BUDETE POTŘEBOVAT?

- Zajistíte STRATEGICKÝ NÁKUP SVĚŘENÝCH KOMODIT od výběru dodavatelů, přes dojednávání smluv, až po kontrolu disponibility materiálu a zodpovědnost za optimální skladové zásoby. Vybrané dodavatele budete i auditovat a spolupracovat s nimi na optimalizaci nákladů nebo zvyšování spolehlivosti dodávek. Neobejdete se tak bez vyjednávacích schopností a praxe na podobné pozici ve výrobní společnosti. Výhodou je i zkušenost z Automotive a absolvovaný odpovídající obor na VŠ.

- Budete využívat data z našeho ERP systému pro reporting, takže je potřeba znalost práce s PC, a sice s MS Office (Excel, Access, PowerPoint…) a ERP software (proALPHA, Navison, SAP...).

- Velkou část Vaší práce bude tvořit komunikace s českými i zahraničními dodavateli a také s kolegy v rámci naší pobočky i holdingu. Jak v písemné, tak v mluvené formě využijete POKROČILOU ANGLIČTINU (min. úroveň B2).

- K Vaší práci budou patřit občasné služební cesty, takže využijete ŘP sk. B a ochotu cestovat.

- Při ÚČASTI NA ZAJÍMAVÝCH PROJEKTECH se budete podílet např. na realizaci úsporných opatření nebo na změnových řízeních. Při tom uplatníte touhu dotahovat věci do konce a týmový duch. My v Astotec totiž táhneme společně za jeden provaz, a hlavně stejným směrem.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

- Uzavřeme s Vámi PRACOVNÍ SMLOUVU na dobu určitou s nástupem dle domluvy a možností prodloužení na dobu neurčitou.

- Příchody a odchody si budete moci rozvrhnout V PRUŽNÉ PRACOVNÍ DOBĚ.

- Nabídneme Vám ATRAKTIVNÍ MĚSÍČNÍ MZDU dle Vašich zkušeností od 55 000 Kč ve zkušební době. Po zapracování Vám mzdu NAVÝŠÍME AŽ NA 65 000 Kč HRUBÉHO.

- Našim zaměstnancům PRAVIDELNĚ MZDY NAVYŠUJEME.

- U nás budete mít DOTOVANÉ OBĚDY, nebo PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ.

- Staráme se o zdraví zaměstnanců nejen v rámci BOZP a PO, ale navíc máme propracovaný PROGRAM NA PODPORU ZDRAVÍ.

- Samozřejmostí je FIREMNÍ NOTEBOOK a TELEFON s možností občasného HOME-OFFICE.

- V těžkých životních situacích zaměstnancům pomáhá náš NADAČNÍ FOND WE CARE.

- O rozvoj jazykových znalostí našich kolegů se u nás starají skvělí lektoři v INDIVIDUÁLNÍCH KURZECH.

- Dáváme VÍCE DOVOLENÉ, než musíme, abyste mohli načerpat nové síly.

- Jednáme s lidmi S RESPEKTEM a snažíme se být FÉROVÝM ZAMĚSTNAVATELEM, aby u nás zaměstnanci pracovali rádi. Najděte si, jak nás vidí naši zaměstnanci na atmoskop.cz :-)

- NÁBOROVÝ BONUS už je pak jen třešničkou na dortu…


ZAUJALA VÁS TATO POZICE A CHCETE SE O NI UCHÁZET? ODPOVĚZTE NÁM prosím e-mailem nebo pomocí tlačítka "odpovědět" a k odpovědi přiložíte životopis. A pokud máte dotazy, určitě nám ZAVOLEJTE na 517 302 222! Tato pozice Vás neoslovila, ale RÁDI BYSTE SE DOZVĚDĚLI O JINÝCH MOŽNOSTECH ZAMĚSTNÁNÍ U NÁS? Kontaktujte nás! Zavolejte nám na 517 302 222 a my Vám rádi řekneme, jaké možnosti by se pro Vás mohly v naší společnosti v budoucnu otevřít.

První kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Mertová
Telefon: 517 302 222
E-mail: prace.acz@astotec.com

Referenční číslo ÚP: 26725040749
Poslední aktualizace: 16.1.2023

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 2.2.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů