Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Brankovice / Specialista/Specialistka výrobních linek - automatizace

Specialista/Specialistka výrobních linek - automatizace

PATVAG s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici Specialista/Specialistka výrobních linek - automatizace. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 40 000 do 45 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Střední odborné (vyučen). Místem pracoviště je Astotec Automotive Czech republic s.r.o. - pracoviště, okres Vyškov. Nástup možný od 1.7.2022. Další informace Vám poskytne Lucie Mertová, , tel.: 517 302 222, e-mail: prace.acz@astotec.com.

Zaměstnavatel: PATVAG s.r.o.
Místo výkonu práce: Brankovice
Platové ohodnocení: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Astotec Automotive Czech Republic s.r.o. je předním výrobcem elektrických iniciátorů a komponentů pro bezpečnostní systémy v automobilech. Již od roku 2007 nás naleznete v průmyslové zóně v Brankovicích, kde v příjemné dojezdové vzdálenosti od Bučovic (10 minut), Koryčan (12 minut), Ždánic, Kyjova, Vyškova a Slavkova (20 minut) nabízíme různá zajímavá pracovní místa. Jedním z nich je:

S P E C I A L I S T (K) A V Ý R O B N Í CH L I N E K (automatizace)

Budete se aktivně podílet na zvyšování kvality a efektivity výroby našich výrobních linek. Společnost má pro Vás připravenou širokou paletu benefitů a důkladně Vás na Vaší nové pozici zaškolí.

CO BUDETE DĚLAT A CO K TOMU BUDETE POTŘEBOVAT?

- Svěříme Vám UVÁDĚNÍ NOVÝCH ZAŘÍZENÍ DO PROVOZU, od spolupráce na specifikaci požadavků na nové linky a na jejich instalaci, přes jejich kontrolu a testování, až po jejich dolaďování.

- Velkou část Vaší práce bude tvořit ZODPOVĚDNOST ZA CHOD SVĚŘENÝCH VÝROBNÍCH LINEK a dohled nad tím, aby splňovaly požadavky na konstrukci, kvalitu a produktivitu. V souvislosti s tím budete zpracovávat různé analýzy a zabývat se snižováním zmetkovitosti.

- Nemine Vás ŘEŠENÍ ZÁVAD V PROCESU VÝROBY INICIÁTORŮ A VYŠŠÍCH CELKŮ nebo poruch a prostojů strojů. Technické vzdělání Vám pomůže, stejně jako čtení technické dokumentace.

- Budete se podílet na PROCESU ZLEPŠOVÁNÍ a modifikacích výrobních linek. Velkou výhodou bude znalost automatizace, resp. pneumatických a elektronických prvků, nebo základní znalost práce na robotických pracovištích, popř. práce s PLC.

- Při vytváření dokumentace související s výrobou na svěřeném pracovišti (pracovní instrukce, záznamové formuláře atd.) uplatníte znalost práce na PC (Word, Excel apod.).

- Velice oceníme Vaše předešlé zkušenosti na obdobné pozici. Skvělé by bylo také osvědčení podle vyhl. 50/1978 §6, ale není podmínkou.

- NEMÁTE VŠECHNY UVEDENÉ ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI? Nevadí. Přesto se ozvěte! ??

- K Vaší práci bude patřit KOMUNIKACE s kolegy i s dodavateli servisu, linek nebo dílů. Protože jsou někteří z nich ze zahraničí, využijete komunikativní ZNALOST AJ (úroveň B1 / mírně pokročilá bude stačit).

- Pro občasné SLUŽEBNÍ CESTY, budete potřebovat ŘP sk. B a chuť cestovat.

- Během ÚČASTI NA ZAJÍMAVÝCH PROJEKTECH se určitě uplatní Vaše touha dotahovat věci do konce a týmový duch. My v Astotec totiž táhneme společně za jeden provaz, a hlavně stejným směrem.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

- Uzavřeme s Vámi PRACOVNÍ SMLOUVU s nástupem dle domluvy na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou. Příchody a odchody si budete moci rozvrhnout V PRUŽNÉ PRACOVNÍ DOBĚ.

- Nabídneme Vám ATRAKTIVNÍ MĚSÍČNÍ MZDU dle Vašich zkušeností a znalostí. Našim zaměstnancům navíc PRAVIDELNĚ MZDY NAVYŠUJEME.

- U nás budete mít DOTOVANÉ OBĚDY, nebo PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ.

- Staráme se o zdraví zaměstnanců nejen v rámci BOZP a PO, ale navíc máme propracovaný PROGRAM NA PODPORU ZDRAVÍ.

- Samozřejmostí je pracovní NOTEBOOK a TELEFON s občasnou možností HOME-OFFICE.

- V těžkých životních situacích zaměstnancům pomáhá náš NADAČNÍ FOND WE CARE.

- O rozvoj jazykových znalostí kolegů se u nás starají skvělí lektoři v INDIVIDUÁLNÍCH KURZECH.

- Dáváme VÍCE DOVOLENÉ, než musíme, abyste mohli načerpat nové síly. Naše SICK-DAYS pomáhají zaměstnancům překonat krátkodobé zdravotní potíže bez přecházení nebo neschopenky.

- Jednáme s lidmi S RESPEKTEM a snažíme se být FÉROVÝM ZAMĚSTNAVATELEM, aby u nás zaměstnanci pracovali rádi.

- NÁBOROVÝ BONUS 20 000 Kč už je pak jen třešničkou na dortu :-)

ZAUJALA VÁS TATO POZICE A CHCETE SE O NI UCHÁZET? ODPOVĚZTE NÁM e-mailem nebo pomocí tlačítka "odpovědět", k odpovědi přiložte životopis. A pokud máte dotazy, určitě ZAVOLEJTE na 517 302 222! Tato pozice Vás neoslovila, ale RÁDI BYSTE SE DOZVĚDĚLI O JINÝCH MOŽNOSTECH ZAMĚSTNÁNÍ U NÁS? Kontaktujte nás! Zavolejte nám na 517 302 222.

První kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Mertová
Telefon: 517 302 222
E-mail: prace.acz@astotec.com

Referenční číslo ÚP: 25588320738
Poslední aktualizace: 24.6.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 1.7.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů