Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Brankovice / Údržbář - Mechanik

Údržbář - Mechanik

PATVAG s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici Údržbář - Mechanik. Práce na plný úvazek v nepřetržitém provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 32 000 do 40 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Střední odborné (vyučen). Místem pracoviště je Astotec Automotive Czech republic s.r.o. - pracoviště, okres Vyškov. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 15.5.2022. Další informace Vám poskytne Lucie Mertová, , tel.: 517 302 222, e-mail: prace.acz@astotec.com.

Zaměstnavatel: PATVAG s.r.o.
Místo výkonu práce: Brankovice
Platové ohodnocení: 32 000 – 40 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 37.5
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Astotec Automotive Czech Republic s.r.o. je předním světovým výrobcem elektrických iniciátorů a komponentů pro bezpečnostní systémy v automobilech. Výrobní závod v Brankovicích (okr. Vyškov) působí již od roku 2007 a patří mezi zdejší vyhledávané zaměstnavatele. Naleznete nás v příjemné dojezdové vzdálenosti od Bučovic (10 minut), Koryčan (12 minut), Ždánic (18 minut) a Vyškova (20 minut). V průmyslové zóně v Brankovicích Vám nabízíme zajímavá pracovní místa na různých pozicích, jednou z nich je:

Ú D R Ž B Á Ř - M E C H A N I K

BUDETE SE PODÍLET NA ÚDRŽBĚ, OPRAVÁCH A VYLEPŠOVÁNÍ STROJŮ vyrábějících spolehlivé produkty, které přispívají ke zvyšování bezpečnosti aut a ke zmírňování následků dopravních nehod. PRÁCE U NÁS JE NEJEN DOBŘE PLACENÁ, ALE I UŽITEČNÁ A SMYSLUPLNÁ. Naše výrobky totiž pomáhají chránit zdraví možná i Vašich blízkých.

POJĎTE K NÁM PRACOVAT, JESTLI…

- MÁTE CHUŤ NAUČIT SE SPOUSTU NOVÝCH VĚCÍ. My k tomu přidáme připravené zaškolovací plány a školitele, kteří se Vám budou věnovat, abyste se naučili správně pečovat o naše výrobní linky.

- JSOU VÁM BLÍZKÉ STROJE A RÁDI JE OPRAVUJETE. Největší část Vaší práce u nás totiž budou tvořit právě údržby (prediktivní/preventivní/týdenní/roční), opravy, seřizování a vylepšování našich automatizovaných výrobních linek. Zcela jistě uplatníte Vaše technické znalosti a případné zkušenosti z této oblasti. Umíte-li pracovat s bruskou, frézkou nebo soustruhem, tím lépe.

- SAMOSTATNOST, PEČLIVOST A ODPOVĚDNOST JSOU VAŠÍM POZNÁVACÍM ZNAMENÍM. Právě takové lidi potřebujeme, abychom mohli stále vyrábět skvělé produkty, které dělají svět bezpečnějším a na které jsme hrdí.

- RÁD/A PRACUJETE S LIDMI A NEVADÍ VÁM PRÁCE V NOCI. U nás budete pracovat v týmu s ostatními mechaniky, se specialisty a také s operátory výrobních linek a budete se střídat na nočních a denních směnách.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

- Nabídneme Vám atraktivní měsíční mzdu, na kterou dosáhnete i bez přesčasů. Kromě toho zaměstnancům pravidelně každý rok MZDY NAVYŠUJEME.

- Po půl roce s Vámi rádi uzavřeme PŘI OBOUSTRANNÉ SPOKOJENOSTI SMLOUVU NA DOBU NEURČITOU.

- U nás budete mít DOTOVANÉ OBĚDY, nebo PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ. Při 15 směnách to dělá +1100 Kč čistého měsíčně.

- Staráme se o zdraví zaměstnanců nejen v rámci BOZP a PO, ale navíc máme propracovaný PROGRAM NA PODPORU ZDRAVÍ.

- Samozřejmostí je u nás ČISTÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ a KLIMATIZACE.

- V těžkých životních situacích našim zaměstnancům pomáhá náš NADAČNÍ FOND "WE CARE".

- Můžete využívat naše ZVÝHODNĚNÉ MOBILNÍ TARIFY, do kterých se může zapojit také Vaše rodina.

- Dáváme VÍCE DOVOLENÉ, než musíme, abyste mohli načerpat nové síly nebo si užít své rodiny či výletů.

- Naše SICK-DAYS pomáhají zaměstnancům překonat krátkodobé zdravotní potíže bez přecházení nebo neschopenky.

- Jednáme s lidmi S RESPEKTEM a snažíme se být FÉROVÝM ZAMĚSTNAVATELEM, aby u nás zaměstnanci pracovali rádi.

- Naše další benefity a NÁBOROVÝ BONUS 20 000 Kč jsou pak už jen třešničkou na dortu. :-)


ZAUJALA VÁS TATO POZICE A CHCETE SE O NI UCHÁZET? ODPOVĚZTE NÁM prosím e-mailem nebo pomocí tlačítka "odpovědět". Pokud ke své odpovědi přiložíte stručný životopis, budeme rádi. Jde to ale i bez něho. :-) A pokud máte dotazy, určitě nám ZAVOLEJTE na 517 302 222! Tato pozice Vás neoslovila, ale RÁDI BYSTE SE DOZVĚDĚLI O JINÝCH MOŽNOSTECH ZAMĚSTNÁNÍ U NÁS? Kontaktujte nás! Zavolejte nám na 517 302 222 a my Vám rádi řekneme, jaké možnosti by se pro Vás mohly v naší společnosti v budoucnu otevřít.

První kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Mertová
Telefon: 517 302 222
E-mail: prace.acz@astotec.com

Referenční číslo ÚP: 25309040763
Poslední aktualizace: 9.5.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 24.5.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů