Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Brankovice / IT správce databází / SQL, C++, PHP a JavaScript

IT správce databází / SQL, C++, PHP a JavaScript

PATVAG s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru informačních technologií na pozici IT správce databází / SQL, C++, PHP a JavaScript. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 55 000 do 58 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Astotec Automotive Czech republic s.r.o. - pracoviště, okres Vyškov. Nástup možný od 1.11.2021. Další informace Vám poskytne Lucie Mertová.

Zaměstnavatel: PATVAG s.r.o.
Místo výkonu práce: Brankovice
Platové ohodnocení: 55 000 – 58 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Astotec Automotive Czech Republic s.r.o. je předním světovým výrobcem elektrických iniciátorů a komponentů pro bezpečnostní systémy v automobilech na ochranu cestujících i chodců.
V našem rostoucím závodě v Brankovicích Vám nabízíme zajímavá pracovní místa na různých pozicích. Mimo jiné v našem týmu rádi přivítáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici:

I T S P R Á V C E D A T A B Á Z Í (SQL, C++, PHP, JavaScript) -budete zajišťovat správu dat z výrobních strojů ve firmě, která svými výrobky přispívá ke zvyšování bezpečnosti automobilů a také ke zmírňování následků dopravních nehod.

CO BUDETE DĚLAT A CO K TOMU BUDETE POTŘEBOVAT?
- Velkou část Vaší práce bude tvořit správa výrobních databází a zajištění správného sběru výrobních nebo kvalitářských dat. A je jich hodně, protože u našich výrobků klademe obrovský důraz na kvalitu i spolehlivost.
- Nečekáme, že budete umět hned všechno, takže Vás na naše interní databáze interně zaškolíme. Vaše zaškolování ale bude snazší, máte-li s databázemi a jejich programováním dobrou zkušenost. Oceníme především znalost SQL, C++, PHP a JavaScript. Výhodou, ale ne podmínkou je také Excel VBA nebo Linux.
- Budete zlepšovat nebo rozšiřovat naše stávající databázové programy, ale také psát nové. Prostě naše databázové systémy vyladíte, aby měli Vaši kolegové z různých oddělení k dispozici ta správná výrobní data ve správný čas a v potřebném množství.
- Dohled nad správným zálohováním našich databází bude také Vaším denních chlebem, aby se nám naše výrobní data nikdy neztratila.
- Abychom drželi krok s dobou, dostanete na starost implementaci nových databázových systémů pro sběr dat ve výrobě nebo na kontrole kvality.
- K Vaší práci bude patřit i komunikace s Vašimi budoucími kolegy nejen v rámci pobočky, ale také holdingu, a to e-mailem, telefonicky nebo i osobně. Využijete tedy znalost angličtiny na úrovni B2. Umíte-li k tomu i německy, bude to pro Vás výhodou.
- K Vaší práci budou výjimečně patřit služební cesty, takže uplatníte také ŘP sk. B.
- Během Vaší účasti na různých zajímavých projektech se určitě uplatní Vaše touha dotahovat věci do konce a týmový duch. My v ASTOTECu totiž táhneme společně za jeden provaz, a hlavně stejným směrem.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
- Uzavřeme s Vámi PRACOVNÍ SMLOUVU s nástupem od ledna 2022 nebo dle domluvy na dobu určitou. Příchody a odchody si budete moci rozvrhnout v PRUŽNÉ PRACOVNÍ DOBĚ. Nabídneme Vám atraktivní měsíční mzdu až 55 000 Kč ve zkušební době, kterou ještě zvedneme po zpracování až na 58 000 Kč hrubého. Kromě toho našim zaměstnancům pravidelně každý rok MZDY NAVYŠUJEME. U nás budete mít DOTOVANÉ OBĚDY, nebo příspěvek na stravování. Staráme se o zdraví zaměstnanců nejen v rámci BOZP a PO, ale navíc máme propracovaný PROGRAM NA PODPORU ZDRAVÍ. O ČISTÉM PRACOVNÍM PROSTŘEDÍ a KLIMATIZACI se nezmiňujeme. To je samozřejmost stejně jako NOTEBOOK nebo TELEFON. V těžkých životních situacích našim zaměstnancům pomáhá náš NADAČNÍ FOND WE CARE. Můžete využívat naše ZVÝHODNĚNÉ MOBILNÍ TARIFY, do kterých se může zapojit také Vaše rodina. O rozvoj jazykových znalostí našich kolegů se u nás starají SKVĚLÍ LEKTOŘI v individuálních jazykových kurzech. Dáváme VÍCE DOVOLENÉ, než musíme, abyste mohli načerpat nové síly nebo si užít své rodiny či výletů. Naše SICK-DAYS pomáhají zaměstnancům překonat krátkodobé zdravotní potíže bez přecházení nebo neschopenky.
- Jednáme s lidmi S RESPEKTEM a snažíme se být FÉROVÝM ZAMĚSTNAVATELEM, aby u nás zaměstnanci pracovali rádi.
ZAUJALA VÁS TATO POZICE A CHCETE SE O NI UCHÁZET?
ODPOVĚZTE NÁM prosím e-mailem nebo pomocí tlačítka "odpovědět". Ke své odpovědi přiložte stručný životopis v českém jazyce a uveďte datum možného nástupu. Oceníme také krátký motivační dopis. Tato pozice Vás neoslovila, ale RÁDI BYSTE SE DOZVĚDĚLI O JINÝCH MOŽNOSTECH ZAMĚSTNÁNÍ U NÁS?
Kontaktujte nás! Zavolejte nám na 517 302 222 a my Vám rádi Vám řekneme, jaké možnosti by se pro Vás mohly v naší společnosti otevřít.

První kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Mertová
Telefon: 517 302 222
E-mail: prace.acz@astotec.com

Referenční číslo ÚP: 23439220748
Poslední aktualizace: 29.10.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 27.11.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů